Dveře našeho autoservisu se zákazníkům otevřely v roce 2014. Předcházela tomu ovšem dlouhá léta práce v autorizovaných servisech, kde jsme sbírali zkušenosti z nejrůznějších oblastí. Každý den jsme se učili, jak být ještě o kousek lepší. A učíme se stále, protože chceme svým zákazníkům odvádět práci v nejvyšší možné kvalitě. A také proto, že jsou auta a motorky naše celoživotní vášeň.

Během času, jak se mění požadavky našich zákazníků, mění se i naše služby tak, abychom každé vaše přání mohli splnit na 100 %. Náš servis je postaven na profesionálním a maximálně individuálním přístupu. Nebojte se na nás s čímkoliv obrátit.

Náš autoservis splňuje požadavky evropského předpisu, tzv. BLOKOVÉ VÝJIMKY. Provádíme opravy vozů v záruce i prodloužené záruce, aniž by majitel přicházel o záruku u výrobce. Jsme členy svazu prodejců a opravářů motorových vozidel České Republiky (SAČR) více info na www.sacr.cz.

Zároveň je náš servis zapojen do oficiálních programů výrobců vozidel pro nezávislé opravce. Využíváme programy podpory pro nezávislé opravce Audi, VW, VW užitkové, Seat, Škoda, Mercedes-Benz, BMW, Ford, Mazda a další. Zajišťují nám dodávky originálních náhradních dílů a podporu v rámci diagnostiky a informací k opravám vozidel. Zápis do digitální (elektronické) servisní knihy /DSP/ je u nás samozřejmostí!
Při kalkulacích škod na vozidle využíváme systém AUDATEX.
(Rychlý a přesný výpočet nákladů na na opravy havarovaných vozidel)