AUTORIZOVANÝ dealer pneumatik Continental a Pirelli

Od roku 2018 jsme AUTORIZOVANÝ dealer pneumatik pro osobní, nákladní a moto pneumatiky pro značky Continental a Pirelli. Od nás dostanete vždy nejnovější pneumatiku za příznivou cenu. Pneumatiky pro Vás objednáme, přezujeme a uskladníme. Využijte také možnosti pojištění ZDARMA Vašich pneumatik s programy výrobců ContiGarant nebo Pirelli TYRElife.


ContiGarant

ContiGarant Vám přináší nejlepší rozšířenou garanci na prémiovou značku pneumatik na trhu.
ContiGarant je nejlepší rozšířená záruka, garanční program společnosti Continental, pro majitele osobních, SUV a 4×4 pneumatik značky Continental. V případě neopravitelného poškození pneumatik garantuje, při dodržení stanovených podmínek, vrácení plné nákupní ceny pneumatik spotřebiteli.

Vztahuje se na osobní, SUV a 4×4 bezdušové pneumatiky značky Continental. V případě neopravitelného poškození vzniklého při běžném provozu, které znemožňuje další používání pneumatiky v provozu, jako jsou např. roztržení bočnice pneu o cizí předmět, poškození o obrubník, průpich většího průměru, proražení pneumatiky atd., uplatněte výhody programu ContiGarant a v jednoduchých krocích získejte zpět peníze za poškozené pneumatiky.

Registrace do programu musí být provedena do 30ti dnů od prvního nazutí pneumatik na vozidlo u smluvního partnera pořadatele. Seznam smluvních partnerů je uveden na webových stránkách programu contigarant.cz.

Platí od 1. 9. 2016 na pneumatiky zakoupené a nazuté u vybraných prodejců a servisů při minimální zbytkové hloubce dezénu 4 mm u letních i zimních pneu.

ContiGarant lze uplatnit po dobu 12 měsíců od data prvního nazutí pneumatiky na vozidlo spotřebitele.

Program se vztahuje na zákazníky, kteří nakoupili pneumatiky na základě řádného daňového dokladu a ten na místě řádně uhradili peněžními prostředky v hotovosti nebo bezhotovostní platbou pomocí platební karty.

Vice o programu a podmínkách jeho využití na www.contigarant.cz


Pirelli TYRElife

Při jízdě v různých podmínkách jsou Vaše pneumatiky vystaveny mnoha typům poškození. Díky garančnímu programu TYRElife máte ZDARMA výměnu pneumatik v případě těchto druhů poškození: propíchnutí od cizích těles (hřebíky, kusy objektů apod.), nárazu na obrubník a také v případě požáru.

Prémiovou kvalitu letních pneumatik Pirelli dokazují i prvenství v testech ADAC.

Neexistuje cenově výhodnější záruka pro náhradu poškozených pneumatik než je TYRElife, protože jinde se musíte proti této události dodatečně připojistit

Více o programu TYRElife a podmínkách jeho využití na www.pzeroclub.cz/garance-tyrelife