Pneuservis

hero_overlay_3_1 1
AUTOKEJVAL / PNEUSERVIS KARLOVY VARY

Kompletní pneuservisní služby

Na nejmodernějším vybavení provádíme kompletní pneuservisní služby včetně uskladnění a mytí kol.

Povinnost mít systém kontroly tlaku v pneumatikách platí v EU již od 1. listopadu 2012. Všechny vyrobené vozy určené pro trhy v Evropské unii musí být od roku 2014 vybaveny systémem měření tlaku v pneumatikách (TPMS). Vyplývá to z norem ES 661/2009 a ECE-R 64.

Aktuálně jsou používány dva druhy monitorování tlaku v pneumatikách.

První řešení je takzvaná nepřímá kontrola, kdy je tlak v pneumatikách měřen pomocí elektronických asistentů jako ESP a ABS. Systém pracuje na základě toho, že správně nafouknutá pneumatika má větší obvod než ta podhuštěná. Tento druh TPMS používají například vozy koncernu Volkswagen Group, Mercedes-Benzu nebo BMW. Jeho výhodou je nízká cena, nevýhodou méně přesné měření a nutnost kalibrace systému po dofouknutí kola nebo výměně pneumatik.

Druhou možností je přímá kontrola tlaku pomocí senzoru ve ventilku pneumatiky. V jednotlivých pneumatikách jsou instalovány snímače, které bezdrátově vysílají údaje do řídicí jednotky auta. Senzory můžou být univerzální nebo originální (dodává konkrétní automobilka). Jejich obvyklá životnost je přibližně 5 let. Řidič se o špatném tlaku dozví okamžitě, a to i před zahájením jízdy. Tento systém najdeme v modelech koncernu Audi, PSA, Fordech nebo Renaultech. Výhodou tohoto řešení je okamžité informování o nízkém tlaku, nevýhodou vysoká cena speciálních ventilků a nutnost použití speciálního servisního vybavení pro jejich nastavení a spárování s vozidlem.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Pokud máte zájem o pneuservisní služby, kontaktujte nás. Obratem se vám ozveme.

AUTORIZOVANÝ dealer pneumatik Continental a Pirelli

Od roku 2018 jsme AUTORIZOVANÝ dealer pneumatik pro osobní, nákladní a moto pneumatiky pro značky Continental a Pirelli. Od nás dostanete vždy nejnovější pneumatiku za příznivou cenu. Pneumatiky pro Vás objednáme, přezujeme a uskladníme. Využijte také možnosti pojištění ZDARMA Vašich pneumatik s programy výrobců ContiGarant nebo Pirelli TYRElife.

 

ContiGarant

ContiGarant Vám přináší nejlepší rozšířenou garanci na prémiovou značku pneumatik na trhu.
ContiGarant je nejlepší rozšířená záruka, garanční program společnosti Continental, pro majitele osobních, SUV a 4×4 pneumatik značky Continental. V případě neopravitelného poškození pneumatik garantuje, při dodržení stanovených podmínek, vrácení plné nákupní ceny pneumatik spotřebiteli.

Vztahuje se na osobní, SUV a 4×4 bezdušové pneumatiky značky Continental. V případě neopravitelného poškození vzniklého při běžném provozu, které znemožňuje další používání pneumatiky v provozu, jako jsou např. roztržení bočnice pneu o cizí předmět, poškození o obrubník, průpich většího průměru, proražení pneumatiky atd., uplatněte výhody programu ContiGarant a v jednoduchých krocích získejte zpět peníze za poškozené pneumatiky.

Registrace do programu musí být provedena do 30ti dnů od prvního nazutí pneumatik na vozidlo u smluvního partnera pořadatele. Seznam smluvních partnerů je uveden na webových stránkách programu contigarant.cz.

Platí od 1. 9. 2016 na pneumatiky zakoupené a nazuté u vybraných prodejců a servisů při minimální zbytkové hloubce dezénu 4 mm u letních i zimních pneu.

ContiGarant lze uplatnit po dobu 12 měsíců od data prvního nazutí pneumatiky na vozidlo spotřebitele.

Program se vztahuje na zákazníky, kteří nakoupili pneumatiky na základě řádného daňového dokladu a ten na místě řádně uhradili peněžními prostředky v hotovosti nebo bezhotovostní platbou pomocí platební karty.

Vice o programu a podmínkách jeho využití na www.contigarant.cz

 

Pirelli TYRElife

Při jízdě v různých podmínkách jsou Vaše pneumatiky vystaveny mnoha typům poškození. Díky garančnímu programu TYRElife máte ZDARMA výměnu pneumatik v případě těchto druhů poškození: propíchnutí od cizích těles (hřebíky, kusy objektů apod.), nárazu na obrubník a také v případě požáru.

Prémiovou kvalitu letních pneumatik Pirelli dokazují i prvenství v testech ADAC.

Neexistuje cenově výhodnější záruka pro náhradu poškozených pneumatik než je TYRElife, protože jinde se musíte proti této události dodatečně připojistit

Více o programu TYRElife a podmínkách jeho využití na www.pzeroclub.cz/garance-tyrelife

ŠPIČKOVÝ SERVIS

Pro komunikaci se servisem a likvidaci pojistných událostí můžete využít naši aplikaci AUTOKEJVAL.