Pokud máte zájem o servis Vašeho auta,
kontaktujte nás. Obratem se vám ozveme…

Chci servis

AUTOKEJVAL s.r.o.

OFICIÁLNÍ ORIGINÁLNÍ DIAGNOSTIKA AUDI, VW, ŠKODA

  • možnost provádění aktualizací řídících jednotek ve voze dle aktuálního stavu výrobce
  • originální kódování
  • bezpečnostně relevantní práce – uvolnění ochrany součástí, práce s immo
  • aktivace ŘJ po jejich výměně

PROVÁDÍME KALIBRACE ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ VE VOZIDLECH.

Ať už potřebujete opravit auto, vyměnit olej, přezout pneumatiky nebo třeba vyčistit klimatizaci, stačí zavolat. Koneckonců jsme autoservis a s podobnými službami se u nás počítá. Jenže u nás se dočkáte daleko většího komfortu. Auto si u vás sami vyzvedneme nebo vám ho v případě potřeby odtáhneme. Postaráme se o komplexní servis při řešení pojistných událostí, poskytneme vám náhradní vozidlo. Zbavíme vás všech starostí. Ke každému zákazníkovi přistupujeme maximálně individuálně, používáme nejmodernější techniku a kvalitní náhradní díly. Jsme tu pro vás.

Náhradní vozidla

V rámci svých/našich služeb nabízíme možnost zapůjčení náhradního vozidla ať už při běžném servisu, či pojistné události. Podmínky a ceny jsou vždy řešeny individuálně. V současnosti máme k dispozici tyto vozy: Audi A3 1.6 Tdi manuál, VW Golf Variant 1.6 Tdi, VW Golf 1.2 Tsi, Audi Q7 3,0 Tdi, VW Crafter 2,5 Tdi (9 míst).

Diagnostika

Provádíme autodiagnostiku motoru a ostatních řídících jednotek vozidel všech značek. Disponujeme profesionálním diagnostickým vybavením od předních výrobců (Bosch, Hella, VDCS, SuperVag, originální oficiální diagnostika koncernu VW – ODIS).

Kalibrace asistenčních systémů

Kamerové a radarové systémy začínají být běžnou výbavou nejen automobilů vyšších tříd. K dokonale přesnému nastavení a rychlým opravám asistenčních systémů vozidel nám pomáhá CSC Tool (Camera and Senson Calibration). Profesionální nástroj od Hella Gutmann Solutions.

Seřízení světlometů

Postaráme se, aby vaše světlomety zářily jasněji než hvězdy a zajistily vám plynulou a bezpečnou jízdu i v té nejhlubší tmě. V našem autoservisu používáme regloskopy SEG (Hella Gutmann Solutions), které si bez problémů poradí i s nejmodernějšími typy světlometů typu LED nebo MATRIX.

Servis klimatizací vč. kompletní dezinfekce systému

Správně fungující klimatizace je základ pohodlné jízdy, především v létě. Ty nejlepší zkušenosti máme s ozonem, který spolu s klimatizací bezpečně dezinfikuje i interiér vozu. Odstraní jakýkoliv nepříjemný zápach, poradí si i se znečištěním chemického původu. A zároveň ničí bakterie, plísně i viry.

Montáž tažných zařízení

Jsme autorizované montážní středisko pro montáž tažných zařízení Westfalia, Brink, Hook, SVC Náchod, Auto-Hak s.p. a Galia Slovakia s.r.o. Nabízíme pouze kvalitní atestované produkty ověřených značek, které neomazují záruku na vašem vozidle.

GPS monitoring KeetecSAT

Jsme oficiální montážní středisko pro systém KeetecSAT. Chcete mít o svém vozidle skutečný přehled? Produktové řešení „KeetecSAT Tachometr a spotřeba do 3,5 tuny“ vyhodnocuje přesný stav tachometru, palivo spotřebované na každou jízdu i aktuální hladinu paliva v nádrži.

Pneuservis

Od roku 2018 jsme AUTORIZOVANÝ dealer pneumatik pro osobní, nákladní a moto pneumatiky pro značky Continental a Pirelli. Od nás dostanete vždy nejnovější pneumatiku za příznivou cenu. Pneumatiky pro Vás objednáme, přezujeme a uskladníme. Pneuservisní práce provádíme na nejmodernějších strojích Bosch. Využijte také možnosti pojištění ZDARMA Vašich pneumatik s programy výrobců ContiGarant nebo Pirelli TYRElife. Více o pneuservisu a pojištění »

Bloková výjimka

S automobilem v záruce nemusíte jezdit jen do servisu příslušné značky! I když vám možná autorizované servisy budou tvrdit opak. Podle tzv. Blokové výjimky (Nařízení komise EU č. 461-2010) máte plné právo nechat si svůj vůz (třeba i v prodloužené záruce ) opravit jinde. Třeba u nás. Pokud je Vaše vozidlo vybaveno “Digitálním servisním plánem” /dále jen DSP/ u nás nemáte problém. Potvrzení do systémů výrobce provedeme v rámci servisní prohlídky zdarma a dostanete potvrzení o provedení. Zápis do DSP provádíme pro značky VW, Audi, Škoda, SEAT, Mercedes a BMW. Více informací »

Pojistné události

V případě vzniku pojistné události (ať už z povinného či havarijního pojištění) nabízíme svým klientům kompletní servis: asistenci na místě nehody, nahlášení pojistné události na příslušnou pojišťovnu, zajištění prohlídky vozidla pojišťovnou, kompletní opravu vozidla a následné administrativní vyřízení škody. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na trhu.

Smluvní servis pro Generali Česká pojišťovna a.s. a ČSOB pojišťovna

Jsme smluvním servisem pro Generali Česká pojišťovna a.s. a ČSOB pojišťovnu. Ručíme za rychlou likvidaci pojistné události k vaší plné spokojenosti. Své auto dostanete z opravy bez nutnosti jakékoliv platby. Pouze na základě tzv. krycího dopisu, kterým likvidace servisu potvrzuje, že škodu zaplatí.

Pick-up servis

Šetříme váš čas. Věnujte se práci, rodině nebo koníčkům a starosti s odvozem auta do servisu nechte na nás. Vůz si u vás sami vyzvedneme a po provedené opravě či údržbě vám ho opět přistavíme až k domu.

Odtah vozidel

Pro naše klienty nabízíme možnost odtahů vozidel pro případ nehody, poruchy, či vyzvednutí a přistavení vozu. Samozřejmostí převozu vozu je pojištění.

VINPRINT

Jsme oficiální montážní středisko technologie VINPRINT. Vyleptáním VIN kódu na autoskla výrazně snížíte riziko odcizení svého vozidla, ale nejen to. VIN kód vám také zajistí daleko levnější pojistné.

CONSTRUCT

Patříme mezi oficiální montážní střediska mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži Construct. A vřele vám ho doporučujeme. Je spolehlivý, náročný na překonání, není závislý na autobaterii a zcela ignoruje rušičky signálu. A opět: ušetříte na pojistném.

Expertní výpočet AUDATEX

Nabízíme možnost zpracování výpočtu z expertního systému AUDATEX.