Pokud máte zájem o servis Vašeho auta,
kontaktujte nás. Obratem se vám ozveme…

Chci servis

AUTOKEJVAL s.r.o.

OFICIÁLNÍ ORIGINÁLNÍ DIAGNOSTIKA AUDI, VW, ŠKODA

  • možnost provádění aktualizací řídících jednotek ve voze dle aktuálního stavu výrobce
  • originální kódování
  • bezpečnostně relevantní práce – uvolnění ochrany součástí, práce s immo
  • aktivace ŘJ po jejich výměně

PROVÁDÍME KALIBRACE ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ VE VOZIDLECH.

Ať už potřebujete opravit auto, vyměnit olej, přezout pneumatiky nebo třeba vyčistit klimatizaci, stačí zavolat. Koneckonců jsme autoservis a s podobnými službami se u nás počítá. Jenže u nás se dočkáte daleko většího komfortu. Auto si u vás sami vyzvedneme nebo vám ho v případě potřeby odtáhneme. Postaráme se o komplexní servis při řešení pojistných událostí, poskytneme vám náhradní vozidlo. Zbavíme vás všech starostí. Ke každému zákazníkovi přistupujeme maximálně individuálně, používáme nejmodernější techniku a kvalitní náhradní díly. Jsme tu pro vás.

Náhradní vozidla

V rámci svých/našich služeb nabízíme možnost zapůjčení náhradního vozidla ať už při běžném servisu, či pojistné události. Podmínky a ceny jsou vždy řešeny individuálně. V současnosti máme k dispozici tyto vozy: Audi A3 1.6 Tdi manuál, VW Golf Variant 1.6 Tdi, VW Golf 1.2 Tsi, Audi Q7 3,0 Tdi, VW Crafter 2,5 Tdi (9 míst).

Diagnostika

Provádíme autodiagnostiku motoru a ostatních řídících jednotek vozidel všech značek. Disponujeme profesionálním diagnostickým vybavením od předních výrobců (Bosch, Hella, VDCS, SuperVag, originální oficiální diagnostika koncernu VW – ODIS).

Kalibrace asistenčních systémů

Kamerové a radarové systémy začínají být běžnou výbavou nejen automobilů vyšších tříd. K dokonale přesnému nastavení a rychlým opravám asistenčních systémů vozidel nám pomáhá CSC Tool (Camera and Senson Calibration). Profesionální nástroj od Hella Gutmann Solutions.

Seřízení světlometů

Postaráme se, aby vaše světlomety zářily jasněji než hvězdy a zajistily vám plynulou a bezpečnou jízdu i v té nejhlubší tmě. V našem autoservisu používáme regloskopy SEG (Hella Gutmann Solutions), které si bez problémů poradí i s nejmodernějšími typy světlometů typu LED nebo MATRIX.

Servis klimatizací vč. kompletní dezinfekce systému

Správně fungující klimatizace je základ pohodlné jízdy, především v létě. Ty nejlepší zkušenosti máme s ozonem, který spolu s klimatizací bezpečně dezinfikuje i interiér vozu. Odstraní jakýkoliv nepříjemný zápach, poradí si i se znečištěním chemického původu. A zároveň ničí bakterie, plísně i viry.

Montáž tažných zařízení

Jsme autorizované montážní středisko pro montáž tažných zařízení Westfalia, Brink, Hook, SVC Náchod, Auto-Hak s.p. a Galia Slovakia s.r.o. Nabízíme pouze kvalitní atestované produkty ověřených značek, které neomazují záruku na vašem vozidle.

GPS monitoring KeetecSAT

Jsme oficiální montážní středisko pro systém KeetecSAT. Chcete mít o svém vozidle skutečný přehled? Produktové řešení „KeetecSAT Tachometr a spotřeba do 3,5 tuny“ vyhodnocuje přesný stav tachometru, palivo spotřebované na každou jízdu i aktuální hladinu paliva v nádrži.

Pneuservis

Od roku 2018 jsme AUTORIZOVANÝ dealer pneumatik pro osobní, nákladní a moto pneumatiky pro značky Continental a Pirelli. Od nás dostanete vždy nejnovější pneumatiku za příznivou cenu. Pneumatiky pro Vás objednáme, přezujeme a uskladníme. Pneuservisní práce provádíme na nejmodernějších strojích Bosch. Využijte také možnosti pojištění ZDARMA Vašich pneumatik s programy výrobců ContiGarant nebo Pirelli TYRElife. Více o pneuservisu a pojištění »

Bloková výjimka

S automobilem v záruce nemusíte jezdit jen do servisu příslušné značky! I když vám možná autorizované servisy budou tvrdit opak. Podle tzv. Blokové výjimky (Nařízení komise EU č. 461-2010) máte plné právo nechat si svůj vůz (třeba i v prodloužené záruce ) opravit jinde. Třeba u nás. Pokud je Vaše vozidlo vybaveno „Digitálním servisním plánem“ /dále jen DSP/ u nás nemáte problém. Potvrzení do systémů výrobce provedeme v rámci servisní prohlídky zdarma a dostanete potvrzení o provedení. Zápis do DSP provádíme pro značky VW, Audi, Škoda, SEAT, Mercedes, Mazda a BMW. Více informací »

Pojistné události

V případě vzniku pojistné události (ať už z povinného či havarijního pojištění) nabízíme svým klientům kompletní servis: asistenci na místě nehody, nahlášení pojistné události na příslušnou pojišťovnu, zajištění prohlídky vozidla pojišťovnou, kompletní opravu vozidla a následné administrativní vyřízení škody. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na trhu.

Smluvní servis pro Generali Česká pojišťovna a.s., ČSOB pojišťovna a.s. a Allianz pojišťovna a.s.

Jsme smluvním servisem pro Generali Česká pojišťovna a.s., ČSOB pojišťovnu a.s. a Allianz pojišťovnu a.s. Ručíme za rychlou likvidaci pojistné události k vaší plné spokojenosti. Své auto dostanete z opravy bez nutnosti jakékoliv platby. Pouze na základě tzv. krycího dopisu, kterým likvidace servisu potvrzuje, že škodu zaplatí.
Certifikáty: ČSOB pojišťovna, Allianz pojišťovna

Pick-up servis

Šetříme váš čas. Věnujte se práci, rodině nebo koníčkům a starosti s odvozem auta do servisu nechte na nás. Vůz si u vás sami vyzvedneme a po provedené opravě či údržbě vám ho opět přistavíme až k domu.

Odtah vozidel

Pro naše klienty nabízíme možnost odtahů vozidel pro případ nehody, poruchy, či vyzvednutí a přistavení vozu. Samozřejmostí převozu vozu je pojištění.

CONSTRUCT

Patříme mezi oficiální montážní střediska mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži Construct. A vřele vám ho doporučujeme. Je spolehlivý, náročný na překonání, není závislý na autobaterii a zcela ignoruje rušičky signálu. A opět: ušetříte na pojistném.

Expertní výpočet AUDATEX

Nabízíme možnost zpracování výpočtu z expertního systému AUDATEX.
Certifikát Audatex: Zdeněk Kučera, AUTOKEJVAL