Autoservis

hero_overlay_3_1 1
AUTOKEJVAL / AUTOSERVIS KARLOVY VARY

Profesionální servis k vašim službám

Dveře našeho autoservisu se zákazníkům otevřely v roce 2014. Během času, jak se mění požadavky našich zákazníků, mění se i naše služby tak, abychom každé vaše přání mohli splnit na 100 %. Náš servis je postaven na profesionálním a maximálně individuálním přístupu.
Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit.

Spolupracujeme s výrobci automobilů v rámci podpory nezávislých servisů při dodávkách originálních náhradních dílů a informací potřebných k opravám včetně diagnostiky. Jsme zapojeni např. do partnerských programů BMW Service in Quality nebo program NORA pro AUDI, VW, ŠKODA a SEAT. Díky tomu dodáváme originální díly do automobilů za příznivé ceny, kvalitní know-how a další výhody pro naše zákazníky.

 • Bezpečná kontrola a servis asistenčních systémů
 • Oficiální originální diagnostika profesionálním diagnostickým vybavením
 • Kalibrace asistenčních systémů
 • Seřízení světlometů včetně typů LED nebo MATRIX
 • Servis klimatizací včetně kompletní dezinfekce systému
 • Autorizované středisko pro montáž tažných zařízení
 • Oficiální montážní středisko pro systém KeetecSAT, GPS monitoring
 • Kompletní pneuservisní služby včetně uskladnění a mytí kol
 • Pojistné události, kompletní servis
 • Smluvní servis pro Generali Česká pojišťovna, pojišťovny ČSOB a Allianz
 • Náhradní vozidla při běžném servisu, či pojistné události
 • Pick-up servis, vůz si u vás sami vyzvedneme a po opravě přivezeme
 • Odtah vozidla v případě poruchy či nehody
 • Zpracování výpočtu z expertního systému AUDATEX
NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Pokud máte zájem o servis vašeho automobilu, kontaktujte nás. Obratem se vám ozveme.

OFICIÁLNÍ ORIGINÁLNÍ DIAGNOSTIKA AUDI, VW, ŠKODA, BMW

 • možnost provádění aktualizací řídících jednotek ve voze dle aktuálního stavu výrobce
 • originální kódování
 • bezpečnostně relevantní práce – uvolnění ochrany součástí, práce s immo
 • aktivace ŘJ po jejich výměně

Bloková výjimka

S automobilem v záruce nemusíte jezdit jen do servisu příslušné značky! I když vám možná autorizované servisy budou tvrdit opak. Podle tzv. Blokové výjimky (Nařízení komise EU č. 461-2010) máte plné právo nechat si svůj vůz (třeba i v prodloužené záruce ) opravit jinde. Třeba u nás. Pokud je Vaše vozidlo vybaveno „Digitálním servisním plánem“ /dále jen DSP/ u nás nemáte problém. Potvrzení do systémů výrobce provedeme v rámci servisní prohlídky zdarma a dostanete potvrzení o provedení. Zápis do DSP provádíme pro značky VW, Audi, Škoda, SEAT, Mercedes, Mazda a BMW. Více informací o blokové výjimce »

BEZPEČNÁ KONTROLA A SERVIS ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ

Provádíme kontrolu a kalibrace bezpečnostních systémů jako ACC, asistent jízdy v pruzích nebo asistent pro noční vidění. Pro efektivní servis a opravu těchto automobilů disponujeme kompletním vybavením. Jsme schopni okamžitě testovat a kalibrovat moderní asistenční systémy jízdy v souladu s originálními požadavky výrobců.

Náhradní vozidla

V rámci svých/našich služeb nabízíme možnost zapůjčení náhradního vozidla ať už při běžném servisu, či pojistné události. Podmínky a ceny jsou vždy řešeny individuálně. V současnosti máme k dispozici tyto vozy: MB Smart, Audi A3, VW Golf Variant, VW Golf, Audi Q7, VW Crafter, Škoda Octavia.

Diagnostika

Provádíme autodiagnostiku motoru a ostatních řídících jednotek vozidel všech značek. Disponujeme profesionálním diagnostickým vybavením od předních výrobců (Bosch, Hella, VDCS, SuperVag, originální oficiální diagnostika koncernu VW – ODIS).

Kalibrace asistenčních systémů

Kamerové a radarové systémy začínají být běžnou výbavou nejen automobilů vyšších tříd. K dokonale přesnému nastavení a rychlým opravám asistenčních systémů vozidel nám pomáhá CSC Tool (Camera and Senson Calibration). Profesionální nástroj od Hella Gutmann Solutions.

Seřízení světlometů

Postaráme se, aby vaše světlomety zářily jasněji než hvězdy a zajistily vám plynulou a bezpečnou jízdu i v té nejhlubší tmě. V našem autoservisu používáme regloskopy SEG (Hella Gutmann Solutions), které si bez problémů poradí i s nejmodernějšími typy světlometů typu LED nebo MATRIX.

Servis klimatizací vč. kompletní dezinfekce systému

Správně fungující klimatizace je základ pohodlné jízdy, především v létě. Ty nejlepší zkušenosti máme s ozonem, který spolu s klimatizací bezpečně dezinfikuje i interiér vozu. Odstraní jakýkoliv nepříjemný zápach, poradí si i se znečištěním chemického původu. A zároveň ničí bakterie, plísně i viry.

Montáž tažných zařízení

Jsme autorizované montážní středisko pro montáž tažných zařízení Westfalia, Brink, Hook, SVC Náchod, Auto-Hak s.p. a Galia Slovakia s.r.o. Nabízíme pouze kvalitní atestované produkty ověřených značek, které neomazují záruku na vašem vozidle.

GPS monitoring KeetecSAT

Jsme oficiální montážní středisko pro systém KeetecSAT. Chcete mít o svém vozidle skutečný přehled? Produktové řešení „KeetecSAT Tachometr a spotřeba do 3,5 tuny“ vyhodnocuje přesný stav tachometru, palivo spotřebované na každou jízdu i aktuální hladinu paliva v nádrži.

Pneuservis

Od roku 2018 jsme AUTORIZOVANÝ dealer pneumatik pro osobní, nákladní a moto pneumatiky pro značky Continental a Pirelli. Od nás dostanete vždy nejnovější pneumatiku za příznivou cenu. Pneumatiky pro Vás objednáme, přezujeme a uskladníme. Pneuservisní práce provádíme na nejmodernějších strojích Bosch. Využijte také možnosti pojištění ZDARMA Vašich pneumatik s programy výrobců ContiGarant nebo Pirelli TYRElife. Více o pneuservisu a pojištění »

Pojistné události

V případě vzniku pojistné události (ať už z povinného či havarijního pojištění) nabízíme svým klientům kompletní servis: asistenci na místě nehody, nahlášení pojistné události na příslušnou pojišťovnu, zajištění prohlídky vozidla pojišťovnou, kompletní opravu vozidla a následné administrativní vyřízení škody. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na trhu.

Smluvní servis pro Generali Česká pojišťovna a.s., ČSOB pojišťovna a.s. a Allianz pojišťovna a.s.

Jsme smluvním servisem pro Generali Česká pojišťovna a.s., ČSOB pojišťovnu a.s. a Allianz pojišťovnu a.s. Ručíme za rychlou likvidaci pojistné události k vaší plné spokojenosti. Své auto dostanete z opravy bez nutnosti jakékoliv platby. Pouze na základě tzv. krycího dopisu, kterým likvidace servisu potvrzuje, že škodu zaplatí.
Certifikáty: ČSOB pojišťovna, Allianz pojišťovna

Pick-up servis

Šetříme váš čas. Věnujte se práci, rodině nebo koníčkům a starosti s odvozem auta do servisu nechte na nás. Vůz si u vás sami vyzvedneme a po provedené opravě či údržbě vám ho opět přistavíme až k domu.

Odtah vozidel

Pro naše klienty nabízíme možnost odtahů vozidel pro případ nehody, poruchy, či vyzvednutí a přistavení vozu. Samozřejmostí převozu vozu je pojištění.

Expertní výpočet AUDATEX

Nabízíme možnost zpracování výpočtu z expertního systému AUDATEX.
Certifikát Audatex: Zdeněk Kučera, AUTOKEJVAL
Kontaktní formulář pro výpočet AUDATEX

ŠPIČKOVÝ SERVIS

Pro komunikaci se servisem a likvidaci pojistných událostí můžete využít naši aplikaci AUTOKEJVAL.